WRC.pl WorkingRetrieverClub Kraków szkolenie trening WT dla psów ras labrador golden flat coated nova scotia cheasepeake






- Dzień retrievera wg.: Zofia Mrzewińska

 

 

 


Wyniki

                                               wyniki WT - 12 października 2013 

                                                              KLASA E (ELEMENTARNA)  sędzia: M. INCEDI (CZ)
nr. startowyklasarasaP/Simię i przydomek psa / sukidata urodzeniaImięNazwiskoK1K2K3K4sumaocena
1ELRPSCOBBY z Koła Św. Huberta13.01.2010Grzegorz Duda1917172073
doskonała (JCH)
3ELRSFINKE Leminiscatus11.05.2011Irena Jurkowska1615171563dobra
8EFCRSEL TOSKA Black&White16.02.2009MajaCzechowska1317151863dobra
7EFCRSCompendio NORMA NORLET07.07.2009Anna Dziekanowska1315122060dobra
6ELRSROCHEBY NORIA z Borowskich …26.10.2006Krzysztof  Gostyński191114044nie zaliczony
5EGRSLET ME SHINE Brdske Zlato03.03.2012Marta Łęg171116044nie zaliczony
9ELRSDIA HABIL Marivet20.04.2008Beata  Niemiec120151744nie zaliczony
4EGRPEo Ipso MAGNUM OPUS14.12.2009KatarzynaMichalak14017940nie zaliczony
2EGRSDRAKA  z Tarninowego Wzgórza3.06.2011KatarzynaChrobak12410026nie zaliczony

k                                                             KLASA L (NOVICE )  sędzia: M. INCEDI (CZ)


               










nr. startowy klasa rasa P/S imię i przydomek psa / suki data urodzenia Imię Nazwisko K1 K2 K3 K4 suma ocena  
52 L NSDTR S REE Amadorado Aurea Flama 12.09.2007 Elżbieta   Okoń 13 0 5 12 30
 nie zaliczony  
53 L LR P BAZYL z Koła Św. Huberta 04.01.2009 Agnieszka Wojtków 16 12 0 0   28 
nie zaliczony JCH
54 L LR P TAROT ROCH z Borowskich Stawów 20.06.2010 Krzysztof   Gostyński 5 0 7 7     19 
nie zaliczony  
51 L LR S HERA Niepołomicka Dolina 17.07.2011 Sebastian  Błaszkiewicz 8 5 0 0 13  nie zaliczony  






























                                                      wyniki WT - 13 października 2013
                                                                    
                                                                   KLASA L (NOVICE )  sędzia: M. INCEDI (CZ)
nr. startowy klasa rasa P/S imię i przydomek psa / suki data urodzenia Imię Nazwisko K1 K2 K3 K4 suma ocena  
67 L LR P BAZYL z Koła Św. Huberta 04.01.2009 Agnieszka Wojtków 8 14 18 15 55  dobra JCH
68 L FCR S Compendio NORMA NORLET 07.07.2009 Anna  Dziekanowska 0 0 20 15 35  nie zaliczony
 
64 L LR S HERA Niepołomicka Dolina 17.07.2011 Karolina  Imbiorska 0 18 20 15 53  nie zaliczony  
62 L LR S ZABALA ZAVA Herbu Zadora 07.11.2003 Grzegorz  Duda 12 16 0 0 28  nie zaliczony  
69 E LR P SCOBBY z Koła Św. Huberta 13.01.2010 Grzegorz  Duda 0 0 10 0 10  nie zaliczony  
66 L LR P TAROT ROCH z Borowskich Stawów 20.06.2010 Krzysztof   Gostyński 0 18 0 10 28  nie zaliczony  
65 L LR S FINKE Leminiscatus 11.05.2011 Irena  Jurkowska 0 15 20 8 43  nie zaliczony  
61 L LR S DIA HABIL Marivet 20.04.2008 Beata   Niemiec 0 18 0 0 18  nie zaliczony  
63 L NSDTR S REE Amadorado Aurea Flama 12.09.2007 Elżbieta   Okoń 0 0 0 0 0  nie zaliczony  





 
       

Wszelkie prawa zastrzeżone ALTERI